Leden 2015

League of Legends - Ahri I.

30. ledna 2015 v 19:17 | Michaela Fabianova |  League of Legends

I.

Ahri


Zavrněla jsem a protáhla se. Záda mě docela bolela a ten jeden ocásek, na kterém jsem ležela, taky nebyl zrovna v pohodě. Sedla jsem si do tureckého sedu a rozhlédla se.
Pak si povzdechla a promnula si jedno ze svých uší.
,,Mno..ne že by se mi tady nelíbilo..ale je tady nuda a já mám hlad." zakňučela jsem.
,,Oh, tak jsi se probudila, Ahri?" ozval se hlas v mé hlavě.
Ihned mi přejel mráz po zádech.

League of Legends - Přijetí

21. ledna 2015 v 11:22 | Artemis Kurumi |  League of Legends

Prolog


Plížila jsem se křovisky a tiše našlapovala. Jemná půda tlumila moje zvuky, takže by mě usylšel jen někdo s velmi citlivým sluchem. Byla jsem přikrčená, hrudí jsem se skoro dotýkala země.
Náhle jsem vycítila nebezpečí. Ztuhla jsem a rozhlédla se.
Nikde nic.

Long time passed away...And New Ideas invited me

21. ledna 2015 v 9:35 | Artemis Kurumi |  Ostatní
Zdravím všechny, co to budou číst,
omlouvám se za mou neaktivitu zde na blogu, ale bohužel mám pocit, jako by to nikdo nenavštěvoval a tak jsem ztratila chutě pracovat na povídkách, které si přečtu jen já sama.
Avšak zase nechci, aby můj blog zmizel úplně. Přeci jen mám tady v tomto malém kousku světa svůj vlastní, mám tady čas a mám tady hlavně vzpomínky. Mám tady svůj začátek, který ještě stále neskončil.
Moje nápady jsou úplně vymetené. Všechno dávám do nových a nových knížek a teď už jich mám rozepsaných okolo 10 přinejmenším Smějící se. Můžu říct, že Démon Moci VII. se vyvíjí velice zajímavě. Stejně i Horganův Učeň 4, kde jsem Willa udělala ještě více neporazitelného než předtím.
Dostala jsem nápad, že bych možná mohla psát různé styly povídek na něco známějšího jako je třeba LoL (League of Legends), Elsword atd, ale stále bych pokračovala ve svých povídkách samozřejmě. Tak...vyzkoušíme to a uvidíme. Pokud se mi nebude dařit prorazit a být někomu konkurencí, tak tenhle blog skončí jen tak, se starými povídkami.

Zdraví,
Art.